Jarige Leeuwenkoning in Scheveningen beter dan ooit The Lion King viert éénjarig bestaan in Circustheater
Het was gisteren precies een jaar geleden dat de Leeuwenkoning terugkeerde in Scheveningen en dat werd natuurlijk gevierd. Allereerst met een puike voorstelling natuurlijk, maar ook met een hapje en drankje na afloop, met de cast, genodigden en de pers.
De cast was vrijwel ongewijzigd ten opzichte van de première, bijna een jaar geleden. Kobe van Herwegen (Pumbaa) heeft inmiddels de cast verlaten en deze rol werd gisteren overgenomen door Jochem Feste Roozemond. Het was duidelijk te merken dat de cast inmiddels bijna vierhonderd voorstellingen heeft gespeeld; de rollen zijn volledig eigen gemaakt en er is meer ruimte gekomen voor verdere uitdieping en interactie op elkaar en het publiek. De show zelf is uiteraard ongewijzigd en het blijft vanaf de eerste noot een adembenemend spektakel.
The Lion King speelt tot augustus 2018 in het Circustheater, maar producent Albert Verlinde hintte in de inleiding al op een eventuele tweede verjaardag.
