Edwin Jonker als Daddy Warbucks in ‘Annie’ Vanaf oktober in Nederlandse theaters
Komend theaterseizoen zal Annie terugkeren in de Nederlandse theaters. Producent Mark Vijn maakt daarmee zijn rentree in de Nederlandse musicalwereld, die hij na het faillissement van De Producers noodgedwongen moest verlaten. In Annie, dat vanaf oktober te zien zal zijn, zal de rol van Daddy Warbucks gespeeld gaan worden door Edwin Jonker
Het roodharige weesmeisje Annie verovert tijdens de crisisjaren ’30 uit de vorige eeuw het hart van de miljairdair Daddy Warbucks en verlaat daardoor het weeshuis van de gemene en drankzuchtige Miss Hannigan. Annie wil echter haar echte ouders ontmoeten en er wordt een oproep op de radio gedaan, waardoor uiteraard vele oplichters opduiken die zich voordoen als Annie’s ouders en de beloning willen opstrijken. Warbucks komt achter de ware toedracht en spoort de oplichters op.
De musical is al een aantal keren eerder in Nederland uitgebracht, waaronder in 1997 / 1999 (waarbij Annie o.a. werd gespeeld door Anouk Maas en Nathalie van Gent), in 2005 / 2007 en in 2012 / 2013.
Mark Vijn Theaterproducties en De TheaterAlliantie presenteren de voorstelling o.a. in Rotterdam, Amsterdam, Groningen, Hoorn, Breda, Heerlen, Nijmegen, Enschede, Apeldoorn.