Ron Link verbindt zich voor onbepaalde tijd aan Van Hoorne Entertainment
Ron Link, o.a. bekend van de musical Tarzan, zal de komende tijd in diverse producties van Van Hoorne Entertainment te zien zijn. Dit maakte de familietheaterproducent afgelopen vrijdag bekend. Naast Maud, Sita en Geert Hoes wordt Ron één van de bekende gezichten van het productiebedrijf.
Afgelopen vrijdag sloten Ron Link en theaterproducent Van Hoorne Entertainment een samenwerking voor onbepaalde tijd. “Ron is een gedreven en enthousiast persoon en past geweldig in ons team. Wij denken dat hij goed aansluit bij onze doelgroep, zowel de kinderen als hun (groot)ouders” aldus directeur Michael van Hoorne, die zich met zijn productiehuis volledig op de familiemarkt richt. Jaarlijks brengt het bedrijf meerdere nieuwe familiemusicals in het theater. Eerder waren Maud Mulder, Sita Vermeulen en Geert Hoes al te zien in Van Hoorne’s producties.
Acteur en zanger Ron Link kreeg bekendheid door zijn deelname aan de talentenjacht Idols in 2004. Daarna speelde hij de rol van Tarzan in Van den Endes gelijknamige musicalproductie. Op 26, 27 en 28 mei zal Ron te zien zijn tijdens het AFAS Sprookjesconcert in de Evenementenhal Gorinchem. Vanaf september 2013 neemt hij, als tegenspeler van Sita, een seizoen lang de rol van Prins voor zijn rekening in de nieuwe familievoorstelling Assepoester De Musical.