Van Hoorne Entertainment presenteert seizoen 2012 / 2013
Maandag 23 april jl. presenteerde theaterproducent Van Hoorne Entertainment haar nieuwe producties voor het komend theaterseizoen. Ondermeer Jochem van Gelder, Sita Vermeulen, Ron Link en Geert Hoes waren aanwezig bij hoofdsponsor AFAS Software in Leusden om een kleine voorproef te geven van de nieuwe producties.
Persfoto’s: Wim Lanser
Van Hoorne Entertainment presenteerde haar nieuwe entertainmentaanbod in het AFAS theater in Leusden. AFAS Software verbond zich begin 2012 aan het productiehuis als hoofdsponsor van het AFAS Sprookjesconcert. De vaderlandse pers reisde af naar Leusden waar de voltallige cast en crew de theatervoorstellingen en evenementen voor het seizoen 2012 – 2013 presenteerden. De gezichten van de jonge theaterproducent, Sita, Ron Link, Geert Hoes, Maud, Jochem van Gelder en Peter Lusse presenteerden de nieuwe producties waarin zij komend seizoen te zien zullen zijn. Daarnaast werd de aanwezige pers verrast met een bezoek van Sinterklaas. De goedheiligman gaf aan al jaren zeer prettig samen te werken met Van Hoorne Entertainment en hij zal ook komend jaar te zien zijn in ondermeer zijn eigen musical ‘Karel de Kok en het Schilderij voor Sinterklaas’. Daarnaast toert hij wederom samen met presentator Jochem van Gelder langs de theaters met ‘Het Grote Sinterview’ en nodigt hij alle kinderen van Nederland uit om op 24 en 25 november en 1 en 2 december een kijkje te komen nemen op het Landgoed van Sinterklaas op attractiepark Duinrell.
Maud Mulder zal dit jaar te zien zijn in de nieuwe sprookjesvoorstelling Doornroosje De Musical. Maud speelde eerder al de titelrollen in de familiemusicals Roodkapje en De Gelaarsde Kat. Ook Geert Hoes en Sita zullen in diverse producties van Van Hoorne Entertainment te zien zijn. Ron Link maakt dit jaar zijn debuut bij de familie-entertainment producent als sprookjesprins in het AFAS Sprookjesconcert tijdens het pinksterweekend 2012.
In 2011 startte de theatertour rondom het bekende tv-karakter Thomas de Stoomlocomotief. Deze productie krijgt komend seizoen een vervolg. Op dit moment wordt hard gewerkt, in samenwerking met HIT Entertainment uit Engeland, aan een volledig nieuw script. Peter Lusse zal wederom in de huid kruipen van de Dikke Controleur.
Michael van Hoorne, directeur Van Hoorne Entertainment, vertelde dat het bedrijf zich de komende jaren volledig zal toespitsen op de familiemarkt en als doel heeft om betaalbare en toegankelijke theatervoorstellingen en evenementen te organiseren voor het hele gezin. “Met ons fantastische team, dat zich elke voorstelling weer met 100% energie en enthousiasme inzet, zullen we de komende jaren onze vaste bezoekers blijven bedienen. Maar ook blijven we zoeken naar mogelijkheden om onze doelgroep uit te breiden, zo zullen onze producties komend seizoen ook in België te zien zijn. Tevens willen wij meer bieden dan een theatervoorstelling alleen, het gaat om de totaalbeleving. Zo zijn alle acteurs na elke voorstelling tussen het publiek aanwezig voor een uitgebreide Meet & Greet en organiseren we allerlei extra activiteiten om onze gasten een onvergetelijke belevenis mee te geven.” Aldus de producent.
Het eerstvolgende grote evenement, het AFAS Sprookjesconcert, vindt plaats tijdens het Pinksterweekend in de Evenementenhal Gorinchem. Vanaf oktober zullen de nieuwe voorstellingen te zien zijn in de Nederlandse en Belgische theaters.
Videoreportage van de presentatie – met optredens.
De fotoreportage die Monique Hoffmann maakte voor MusicalJournaal vind je in het fotoalbum.