‘Buurman op vakantie’ tijdens Festival Karavaan
Hilarische dansvoorstelling belooft aanslag op lachspieren
Het jeugdtheatergezelschap PLAN-D/Andreas Denk speelt tijdens het Festival Karavaan in Hoorn en Schagen de hilarische dans-
De moed zakt de buurmannen gelukkig niet in de schoenen. Problemen zijn er om op te lossen. Ze wrijven zich in de handen, poetsen hun gereedschap en onderwerpen de auto aan een onvergetelijke acrobatische sleutelpartij.
De auto wordt niet meer de oude maar verandert in een fabelachtige draaimolen. Buurman op vakantie is een pleidooi voor de inefficiëntie, levensplezier en echte vriendschap. Deze nieuwe voorstelling van Plan-D is een vervolg op het succesvolle Buurmannenduet Que Pasa?.
Speeldata ‘Buurman op vakantie’ tijdens Festival Karavaan
LOCATIE HOORN
donderdag 14 juli: 20.30
vrijdag 15 juli: 17.30, 20.30
zaterdag 16 juli: 15.00; 17.30; 20.30
zondag 17 juli: 17.30;20.30
LOCATIE SCHAGEN
vrijdag 29 juli: 14.30; 16.30
zaterdag 30 juli: 14.30; 16.30
zondag 31 juli: 14.30; 16.30
Entree: € 7,50 (Standaard)
Voor vrienden van de Karavaan € 5,-
Kaartjes kopen: www.karavaan.nl
Colofon Buurman op Vakantie: Idee en uitvoering: Andreas Denk / Plan-D ∙ Regie: Yvonne Birghan-van Kruyssen ∙ Muziek: Wiebe Gotink en Jesse Koolhaas ∙ Dans: Jordi Casanovas, Andreas Denk ∙ Decorbouw: Pink Steenvoorden (Einstein Design), Binnenstadgarage Den Haag.
Trailer: