Win kaarten voor de live-shows van “Sunday Night Fever”
Op 3 december 2011 wordt de eerste aflevering van “Sunday Night Fever” uigezonden. In dit RTL4-programma, gepresenteerd door Chantal Janzen, gaat men op zoek naar de hoofdrolspeler in de musical “Saturday Night Fever”, Tony Manero. In de eerste aflevering (3 december, 21.30 – 22.30 uur) wordt uit alle aanmeldingen het aantal kandidaten teruggebracht naar twaalf. De coaches (zie dit bericht) mogen elk slechts zes kandidaten meenemen naar de daaropvolgende liveshows (vanaf 4 december, 20.00 – 21.30 uur). De finale vindt plaats op 1 januari. Sunday Night Fever wordt uitgezonden op RTL4.
Het is nu mogelijk om kaarten te winnen om de live-shows bij te wonen. Daarvoor moet je vóór 30 november via deze link kaarten bestellen voor de musical Saturday Night Fever en vervolgens kiezen voor de prijssoort “Speciaal voor Eneco Klanten”. De winnaars krijgen vervolgens in de week van 5 tot 9 december bericht of ze vrijkaart voor 2 personen gewonnen hebben.
Meer informatie over locaties en beschikbaarheid treft u aan op de boekingspagina. Alleen klanten van Eneco maken nu al kans op exclusieve vrijkaarten voor de live-shows van RTL4.
Klik hier voor de actievoorwaarden.
Ik kan dus nu niet met de prijsvraag mee doen, ik heb al kaarten besteld en ook al in huis. Dat is jammer, kan ik geen kans maken om de liveshows bij te wonen!
Dit soort acties geldt altijd alleen voor nieuwe kaartverkoop, dus nooit voor kaarten die reeds verkocht zijn. Ik verwacht echter wel dat er meer mogelijkheden komen om aan kaarten voor de live-shows te komen. Zodra dat bekend wordt, zullen we dat uiteraard op MusicalJournaal melden.