Vijf weken na de zinderende musicalpremière van Flashdance is de productie van Albert Verlinde Entertainment nu al een groot succes te noemen. Na de fantastische recensies is de kaartverkoop enorm gestegen. De vraag naar kaarten is zelfs zo groot dat de theaters in Doetinchem, Nijmegen, Eindhoven, Gouda en Alkmaar extra shows hebben bijgeboekt! Jeroen Dona, directeur bij Albert Verlinde Entertainment, is trots. “Flashdance is een waar theaterfeest. Opnieuw laten we zien dat we een traditie op het gebied van dansmusicals hoog weten te houden. Het is fantastisch dat vele avonden nu al zijn uitverkocht en dat om die reden er shows moeten worden bijgeboekt.”
De musical vertelt het verhaal van Alex Owens, gespeeld door Anouk Maas. Zij is een jonge vrouw die overdag als lasser in een staalfabriek werkt. Maar ’s nachts komt zij pas echt tot leven als danseres in een club. Ze heeft één grote droom: aangenomen worden op een prestigieuze balletschool, één van de beste dansopleidingen ter wereld. Alex wordt hierin gesteund door balletlerares Hannah, vertolkt door Carry Tefsen. Wanneer ze denkt dat een romance met haar baas Nick, gespeeld door Jim Bakkum, het najagen van haar dromen in de weg staat, leert ze de ware kracht van de liefde kennen. Grote hits als ‘Flashdance’, ‘What a feeling’, ‘Maniac’, ‘Gloria’, ‘Manhunt’ en ‘I love Rock and Roll’ zijn uiteraard te horen.
In dit theaterspektakel staat de dans centraal. De hoofdchoreograaf van So You Think You Can Dance, Roy Julen, is verantwoordelijk voor een zinderende en dynamische choreografie. Samen met regisseur en choreograaf Martin Michel vormt hij de basis voor deze dansmusicalsensatie.
Flashdance is de grootste toerende productie van dit theaterseizoen en is exclusief te zien in de 20 grootste regiotheaters van Nederland.
Zie ook: www.theaterhits.nl
Een greep uit de recensies:
Spits: Een feest om naar te kijken en te luisteren
Metro: Anouk Maas maakt hoofdrol waar
Volkskrant: Zinderende dans, sprankelende zang
Algemeen Dagblad: Warm nostalgie bad en feelgoodmachine ineen. Jim Bakkum imponeert
Dagblad van het Noorden: Anouk Maas sensationeel goed
Telegraaf: FeelgoodDANSmusical van alle tijden