Hoewel de try-outs van Grease vanaf 3 september in Theater De Kom in Nieuwegein worden gespeeld, is dat niet het eerste theater dat deze productie aandoet. De montage en generale repetitie vinden namelijk in Zaandam plaats, in het Zaantheater. Voor de generale repetities op 29 augustus, normaal gesproken alleen voor genodigden, zijn nu ook (in beperkte mate uiteraard) kaarten beschikbaar voor het publiek. Vooralsnog kunnen die alleen via Ticketveiling.nl gekocht worden, onder de noemer “exclusieve besloten preview”.
Grease gaat over de liefde tussen het brave meisje Sandy en de stoere bink Danny. Het stuk, dat in 1972 voor het eerst werd opgevoerd, bevat talloze hits als ‘Greased Lightning’, ‘You’re The One That I Want’ en ‘Hopelessly Devoted’. Grease werd wereldberoemd door de filmversie die in 1978 werd gemaakt, met in de hoofdrollen John Travolta en Olivia Newton-John.
Grease is in een geheel nieuwe versie te zien in een groot aantal theaters in heel Nederland. De regie is in handen van Martin Michel, de muzikale supervisie ligt bij Ad van Dijk. De cast bestaat onder meer uit Vajèn van den Bosch, Tim Douwsma, Tommie Christiaan en René van Kooten. De première is op 13 september in Theaters Tilburg.
Meer info: www.stage-entertainment.nl