Jonge talenten en ervaren acteurs spelen samen in Circus
De sterrencast van de nieuwe productie van M-Lab Circus is begonnen met de repetities. O.a. Lottie Hellingman, David Lucieer en Daniël Boissevain zullen van woensdag 2 t/m zondag 20 oktober a.s. op de planken staan in het muziektheater in Amsterdam Noord. Circus is gebaseerd op de roman They Shoot Horses, Don’t They? van Horace McCoy en is geschreven door de jonge schrijfster Eva Gouda. De muziek is geschreven door componist en muzikaal leider Helge Slikker. Artistiek Leider Sieta Keizer neemt de regie voor haar rekening.
Mensen zijn het ultieme spektakel. Tijdens dit openhartigheids Circus wordt het publiek meegesleept in een realityshow waar deelnemers fysiek en mentaal tot het uiterste worden gedreven. Alles voor de roem en alles voor de kijkcijfers. Realiteit versus verbeelding.
Deze productie bestaat maar liefst uit 12 acteurs. Naast aantal zeer ervaren spelers ook een aantal jonge talenten waar M-Lab voor staat. David Lucieer (Verliefd op Ibiza, De Kersentuin, Dokter Deen) speelt de dromerige Marius die filmregisseur wil worden, maar hij komt per ongeluk in deze realityshow terecht. Lottie Hellingman (Van god los, HELP, Vakantie in eigen land) speelt de met zichzelf worstelende Victoria. Verder bestaat de cast uit Daniel Boissevain (The Passion, Wie is de Mol?, Haantjes), Christine van Stralen (Dunya & Desie, At your school, Golden Girls), Kevin Hassing (The Normal Heart, Danni Lewinski, Ches Nouz), Fancy Arensman (student Jazz- en Musical Dansopleiding Hogeschool voor de Kunsten), Olivier Bracke (student Fontys Musicaltheater Tilburg), Marloes van der Sterre (student Fontys Musicaltheater Tilburg), Ian Volwater (student Jazz- en Musical Hogeschool voor de Kunsten), Sofie Habets (student Rotterdams Conservatorium muziektheater), en Helge Slikker (Valangst, Kauwboy, Co-assistent) die de muziek voor deze musical heeft gecomponeerd.