GTST-collega’s bewonderen Bartho Braat in La Cage aux Folles
Donderdag 31 maart a.s. bezoekt een aantal leden van de cast van Goede Tijden Slechte Tijden de musical La Cage aux Folles in het oude Luxor Theater in Rotterdam om collega Bartho Braat te bewonderen in zijn rol als Edouard Dindon. Bartho is al vanaf het eerste seizoen van Goede Tijden, Slechte Tijden te zien als Jef Alberts in de populaire dagelijkse serie van RTL 4.
Sinds 10 maart is Bartho samen met Mariska van Kolck te zien in La Cage aux Folles als respectievelijk Edouard Dindon en zijn echtgenote Marie Dindon. In de musical ontvouwt zich een humoristisch, maar ook integer en aandoenlijk verhaal dat gaat over familiewaarden, onvoorwaardelijke liefde en vooral de behoefte om te vieren wie we zijn. La Cage aux Folles, met Jon van Eerd en Stanley Burleson in de hoofdrollen, beleefde zijn Koninklijke première op zondag 28 november 2010.
La Cage aux Folles is tot 3 april 2011 te zien in het oude Luxor Theater in Rotterdam. Daarna is de musical te zien in verschillende theaters in Nederland. Kijk hier voor het exacte speelschema. GTST is elke werkdag om 20.00 uur te zien bij RTL 4.