De musical Petticoat gunt binnenkort een kijkje achter de schermen. RTL4 zendt vanaf 5 september ‘Backstage bij Petticoat’ uit, waarin alle voorbereidingen van Chantal Janzen in de nieuwe Nederlandse musical Petticoat en de bijbehorende spanningen die het kan opleveren voor de cast, te zien zal zijn.

Dag in dag uit werken zij samen aan de ontwikkeling van een geheel nieuwe productie. Verder is in de reeks ‘Backstage bij Petticoat’ te zien hoe de bijzondere samenwerking is tussen Chantal en componist Henny Vrienten, regisseur Paul Eenens en de producenten Joop van den Ende en Erwin van Lambaart.
Petticoat is een musical van nu over het Nederland van toen die speciaal voor Chantal is geschreven. Petticoat speelt zich af in de jaren ’50 en vertelt het verhaal van het Groningse plattelandsmeisje Pattie dat erover droomt om wereldberoemd te worden. Ze springt in het diepe en vertrekt naar de grote stad Amsterdam waar niets blijkt te zijn zoals ze het zich voorstelt. In de vijfdelige reeks ‘Backstage bij Petticoat’ bij RTL 4 neemt Chantal kijkers mee achter de coulissen, vanaf de 1e repetitie tot aan de première van Petticoat op 3 oktober.
De musical Petticoat is vanaf zondag 3 oktober te zien in Koninklijk Theater Carré in Amsterdam, met Freek Bartels, Hajo Bruins, Marjolijn Touw, Kees Boot, Mike Weerts, Roon Staal en Chantal Janzen, en is daarna door heel Nederland te zien.
Uitzending RTL 4: wekelijks, vanaf zondag 5 september, om 16.55 uur