Assepoester de musical vanaf 20 september in theater
De Sprookjesmusicals van Van Hoorne Entertainment zijn inmiddels een ware traditie geworden. Na 5 succesvolle seizoenen, is ditmaal het wereldberoemde sprookje van Assepoester bewerkt tot een betoverende musical voor jong en oud. Een romantisch verhaal over het meisje dat door haar gemene stiefmoeder wordt uitgebuit, maar uiteindelijk trouwt met een echte prins.
De rol van Assepoester wordt gespeeld door Sita, die eerder al te zien was in Klein Duimpje De Musical. Ron Link, bekend uit o.a. Tarzan, zal de rol van de knappe Prins spelen. Dit prachtige, nieuwe sprookjespaar zorgt samen met een aantal bekende Van Hoorne gezichten, voor een betoverende voorstelling vol vrolijke muziek en vooral veel humor. Een beleving voor jong en oud.
Na de voorstelling komen alle acteurs ook nog eens naar de foyer van het theater voor een uitgebreide Meet & Greet.
Het Verhaal
Er was eens een mooi meisje, ze heette Assepoester. Ze woonde bij haar gemene stiefmoeder die haar al het werk in huis liet doen en nooit eens aardig was. Op een dag kondigde de prins aan dat hij een groot bal zou houden op het kasteel. Tijdens het bal zou de prins een vrouw kiezen om mee te trouwen. Alle meisjes in het land waren uitgenodigd, ook Assepoester. Maar het arme meisje mocht niet naar het bal van haar stiefmoeder en bleef alleen thuis achter.
Assepoester zat verdrietig op haar kamer en huilde. Maar toen haar tranen de grond raakten, verscheen plots een goede fee. Ze vroeg wat er met het meisje scheelde en toen Assepoester had verteld wat er aan de hand was, twijfelde ze geen moment en veranderde de lompen waarin Assepoester liep in een prachtige baljurk en gaf haar een paar echte, glazen muiltjes. Nu kon Assepoester toch naar het bal.
Maar, de fee waarschuwde dat de betovering klokslag twaalf uur zou worden verbroken en alles weer zou worden zoals het was. Zou het Assepoester lukken om het hart van de Prins te veroveren, vóór de klok twaalf uur zou slaan?
Deze voorstelling is te zien in de Nederlandse en Belgische theaters van 20 september 2013 tot en met 25 mei 2014.
Meer info: www.AssepoesterDeMusical.nl