Stage Entertainment nog steeds in gesprek over Flodder musical

Stage Entertainment nog steeds in gesprek over Flodder musicalVolgens een vandaag vrijgegeven persbericht zouden Dick Maas en Stage Entertainment nog steeds in serieus gesprek zijn over een Flodder musical. In eerste instantie zou producent Albert Verlinde Entertainment (toen nog niet gefuseerd met Stage Entertainment) de productie in het seizoen 2014-2015 (op een vaste lokatie) op de planken brengen, maar later werd de première gepland voor eind 2015, omdat AVE de handen al vol had aan Dreamgirls, The Sound  of Music en Dorus. Vanwege de fusie met Stage Entertainment is dat toen niet gerealiseerd, maar nu lijken de plannen voor deze musical toch niet zo “bevroren”.

De franchise over de asociale familie die door de gemeente in de chique wijk Zonnedael wordt geplaatst, bestaat inmiddels uit drie films, vijf televisieseries en twee stripboeken.

Het eerste deel uit 1986 is met bijna 2,4 miljoen bezoekers nog steeds de meest succesvolle Nederlandse film van de afgelopen vier decennia. De musical vertelt het verhaal van de eerste film. Regisseur zou Jos Thie zijn, maar de acteurs zijn nog niet bekend.


 

Gerelateerd aan dit artikel
Nieuws
Deel dit artikel: