The M Project in Arnhem zal op 26 en 27 november een musicalweekend organiseren waar jongeren en volwassenen aan het werk gaan met specialisten op het gebied van zang, dans en spel.
Tijdens het musicalweekend worden o.a. masterclasses zang van Jet Pit en musicalster Renée van Wegberg aangeboden. Renée speelde hoofdrollen in Nederland en Duitsland en was te zien in de musicals Annie, We will rock you, Joseph and the amazing technicolour dreamcoat, Wicked, Urine town en Tick tick boom. “Enkele jaren geleden heb ik Renée zien werken met mijn studenten en ik was erg onder de indruk van haar manier van lesgeven. De studenten werden actief betrokken bij haar masterclass en ze wist uit iedereen iets bijzonders te halen. Ik vind haar als docent een enorm talent en daarom hebben wij haar gevraagd voor dit weekend”, zegt choreograaf en dansdocent Gerard Baars.
Binnen twee dagen wordt een musicalpresentatie gemaakt waar alle disciplines samen smelten en talenten op een hoger niveau worden ontwikkelt. “Ons doel is dat je naar huis gaat met nieuwe inspiratie, invalshoeken en technieken die je in de toekomst helpen bij het uitvoeren van dit prachtige vak. Of je nou amateur bent of onderweg naar het professionele vakgebied. Iedereen met een passie wil beter worden en stralen.”, zegt Jet Pit.
The M Project is een bruggenbouwer tussen het amateurwerkveld en de vakopleidingen. Oud-leerlingen van de betrokken docenten zijn te vinden op elke hbo musicalopleiding in Nederland en zelfs in Londen. Hun Intensive traject is geschikt voor iedereen met een droom, een drive en een triple threat talent voor zang, dans en spel. De eerstvolgende auditie is op zaterdag 22 oktober.
Ga voor inschrijvingen naar www.themproject.nl.