Repetities Footloose begonnen

De repetities voor de musical Footloose, gespeeld door de leden van HMV Showboat, zijn vol op aan de gang in het gebouw De Jutter. De Helderse Musical Vereniging Showboat speelde in voorgaande jaren o.a. musicals als The Wiz, Sweeney Todd, Hairspray en Cats. Met Cats waren ze dan ook de eerste die mochten optreden in de geheel vernieuwde schouwburg De Kampanje op Willemsoord. Met uitverkochte zalen als resultaat

Een aantal weken geleden vond er een persmoment plaats in Den Helder met daarbij het traditionele “taart-moment”. Op dit moment klinken hits als Footloose, Holding Out For A Hero en Lets Hear It For The Boys wekelijks door het gebouw van De Jutter.

Repetities Footloose begonnen

Verhaal
Ren McCormack verhuist met zijn moeder van Boston naar het zuidelijke plaatsje Bomont, waar het een stuk saaier is dan in de grote stad. Nadat er in Bomont een tragisch ongeluk plaatsvond, waarbij vijf jongeren na een avond stappen om het leven kwamen, heeft gemeenteraadslid en dominee Shaw Moore harde muziek en dansen verboden. Ren trekt zich hier echter niets aan. Hij komt in opstand tegen de regels en wordt tijdens een van de illegale feestjes ook nog verliefd op Ariel, de dochter van dominee Moore.

Footloose zal in oktober 2016 te zien zijn. Kijk voor meer informatie op www.showboatmusicals.nl

Fotograaf: Fokke Terpstra


Gerelateerd aan dit artikel
Nieuws
,
Deel dit artikel: