Theater Terra’s Kikker is jarig ontvangt 25.000ste bezoeker

25.000ste bezoeker Kikker is jarig - Credits Theater TerraWoensdag mochten Kikker en zijn vriendjes in het Chassé Theater in Breda hun 25.000ste bezoeker voor Kikker is jarig verwelkomen. Na de feestelijke theatervoorstelling werd de 25.000ste bezoeker op het podium verrast door Kikker en zijn vriendjes en producent Theater Terra. Sinds vorig jaar september reist Kikker is jarig door Nederland en Vlaanderen om de 25ste verjaardag van de beroemde Kikker van Max Velthuijs te vieren. Eerdere Kikkermusicals van Theater Terra waren naast Nederland en Vlaanderen onder andere ook in Amerika, Canada, Schotland en Iran te zien.

Max Velthuijs’ Kikker is bekend geworden door de wijze waarop kinderen op een speelse manier leren over grote emoties als liefde, vriendschap, geluk en angst. De jubileumvoorstelling Kikker is jarig is nog tot en met maart 2015 te zien door heel Nederland en Vlaanderen. Daarnaast speelt op dit moment de nieuwe Theater Terra familiemusical Ali Baba en de 40 rovers.

Kikker is vrolijk, want hij is jarig. Een feestje zonder vriendjes is geen feestje, maar denken de vriendjes van Kikker daar wel aan? Het lijkt wel of ze het zijn vergeten! Met Dick Feld, Babbe Groenhagen, Wesley de Ridder en Dide Vonk.

Voor meer info en de volledige speellijst van Kikker is jarig, kijk op www.theaterterra.nl.


Gerelateerd aan dit artikel
Nieuws
Deel dit artikel: