
Bos Theaterproducties brengt vanaf vrijdag 23 januari 2015 Boer zoekt betere vrouw op de planken. Een muzikale komedie van ‘De Troupe van Joep’; een fonkelnieuw theatergezelschap rondom Joep Onderdelinden (o.a. bekend van het VPRO-programma Zaai).
In deze productie spelen en schreven naast Joep zelf Wimie Wilhelm (HEMA de musical, Nieuwe Buren) en Wil van der Meer (Amandla! Mandela) mee. Bodil de la Parra (Powervrouwen, Ouwe Pinda’s) is verantwoordelijk voor het plot en de regie is in handen van Jasper Verheugd (50 Tinten… de parodie).
Joep Onderdelinden: “Boer zoekt betere vrouw klinkt inderdaad als het bekende programma, alleen zit er natuurlijk de grap in van ‘betere’ vrouw. De voorstelling is een parodie die zeker het programma belicht, maar ook het verlangen naar altijd meer, of altijd beter. De vorm is een feel good verhaal met cabareteske uitstapjes; dat kan een hilarische sketch zijn en/of een mooi lied.”
Boer zoekt betere vrouw gaat op zaterdag 7 februari 2015 in première in Schouwburg Het Park in Hoorn. Hierna toert de voorstelling door het land t/m zaterdag 30 mei 2015.