Het succes van de musical Sonneveld houdt maar niet op. Na een wervelende première, prachtige recensies en een run op kaarten kan Albert Verlinde Entertainment bekendmaken dat de musical over het leven van Wim Sonneveld opnieuw een maand wordt verlengd. “Deze verlenging is een kroon op ieders harde werken!”, zegt hoofdrolspeler Tony Neef. “Het was een droom van mij ooit in een intieme, biografische productie te staan die ons cultuurgoed recht doet. Het spelen in deze voorstelling is iedere avond een feest om te mogen doen. Een onderdeel van mijn vak is entertainen en er is niets mooiers dan waardering van het publiek te ontvangen en dit mooie avontuur te kunnen verlengen. Ik geniet en blijf genieten!”.
Ruim 75.000 tickets zijn er al verkocht en dit aantal blijft groeien want Sonneveld de Musical zal nu tot en met april te zien zijn door heel Nederland. De volledige speellijst is terug te vinden op www.sonnevelddemusical.nl.
“Sonneveld is een meeslepende, ontroerende voorstelling vol nostalgie. Blijkbaar heeft het publiek daar behoefte aan, want door de aanhoudende vraag naar tickets kunnen we niet anders dan wederom extra voorstellingen bijboeken. We willen dat iedereen de kans krijgt Sonneveld te zien; van Amsterdam tot aan Maastricht. Met deze extra voorstellingen kunnen we nog meer mensen bereiken!” aldus Jeroen Dona, directeur van Albert Verlinde Entertainment.
Sonneveld de Musical vertelt het verhaal van Wim Sonneveld die na zijn hartaanval terugkijkt op zijn leven. In de drie dagen dat hij in het ziekenhuis ligt, wordt hij door een lifter (Cindy Bell) geconfronteerd met zijn jeugd, liefdes en werk. Tijdgenoten als Conny Stuart (Mariska van Kolck), Huub Jansen (Jan Elbertse) en Friso Wiegersma (Thomas Cammaert) passeren letterlijk zijn revue. Met de grote vraag: Wie was Wim Sonneveld nu echt?
